Fotograaf Kristian Kruuser – üle kolme aasta kogemust pildistamisel drooniga

Objektideks:  Kinnisvara, kinnisvaraarendused, ehitusobjektid, linnavaated, sadamad, logistikakeskused, parklad, hotellid, spa kompleksid ja veekeskused, metsa- ja põllumaad, farmid ja suurlaudad, maanteed, loodus.

Kliendid:
aerofotode kliendid

 

 

Telli aerofotod!

Mis kasu kliendid aerofotodest saavad:

Kinnisvara müük

Droonifoto annab linnaruumis hea ettekujutuse objekti asukohast, ümbritsevast keskkonnast ning miljööväärtuslike paikade lähedus annab objektile väärtust juurde.

Atraktiivses keskkonnas krundid ning eramud saavad vääriliselt presenteeritud droonifotodel. Keeruline on anda edasi mere(veekogu) läheduse tunnet piltidega maapinnalt, kui maja asub merest näiteks 300m kaugusel.

Realistlikud asendiplaanid

Aerofotole monteeritakse peale tulevase maja makett. Sellisel viisil on võimalik hinnata ja saada ülevaade, kuidas näeb ehitatav maja välja reaalses keskkonnas.

Korrusevaated tulevaste kortermajade akendest

Juba enne kortermaja ehituse algust on võimalik üsna täpselt näidata, mis vaade tulevasest korterist avanema hakkab. Seega saab alustada kohe korterite müügitööga, näidates klientidele konkreetseid pilte avanevatest vaadetest. Kui korruste kõrgused on teada, lendan drooniga vastavatele kõrgustele ja teen tulevastest vaadetest pildid või videod.

Korterite üheks müügiargumendiks on kindlasti just nimelt sealt avanev vaade.

Ehitusobjektid

Objektide ehitusjärkude dokumenteerimine ning referents tehtud töödest, kasutamiseks ettevõtte kodulehel ning reklaamides. Aerofotod annavad objektidest ülevaatliku pildi ning suurte objektide puhul tuleb hästi esile nende mastaap.

Karjäärid, metsandus, põllumajandus

Ülevaatlikud pildid karjääride hetkeolukorrast, aerofotode järgi on võimalik põgusalt hinnata kulutatud ja olemasolevaid ressursse.

Ülevaated metsa- ja põllumaa olukorrast. Hinnangute ja arvestuste koostamiseks.

Parklad, logistikakeskused, territooriumid

Ülevaated maa-aladest ja territooriumitest. Asendi ja keskkonna presenteerimiseks. Droonifotod annavad ülevaatliku pildi parklate asukohast linnaruumis.

Turismi- ja majutusettevõtted

Turistid valivad endale peatuspaiku suuresti emotsioonist lähtuvalt. Kaunis ülevaatlik pilt loob esmamulje, mis ajendab klienti täpsemalt teie pakutava teenusega tutvuma.

FOTOGRAAF KRISTIAN KRUUSER

Olen fotograafina tegutsenud neli aastat. Esimesest päevast peale on mind köitnud pildistamine kõrgustest. Uurisin erinevaid variante, kuidas oma kaamera õhku saada: tuulelohe, heeliumpalle, ülikõrgeid statiive. Droonid olid tollel ajal keskmise sõiduauto hinnaga. Otsustasin jätta kalli sõiduauto ostmata ning ehitada endale drooni.

Aerofotode tegemine drooniga on viimased kolm aastat olnud mu kirg ja töö, mis on hõivanud olulise osa mu igapäeva pildistamistest.

Kirjuta mulle!